english  česky 

rozšířené vyhledávání

Czech POINT

Český Podací Ověřovací Informační Národní Terminál (Czech POINT) umožňuje získat a ověřit data z veřejných i neveřejných informačních systémů, úředně ověřit dokumenty a listiny a převádět písemné dokumenty do elektronické podoby.

Co poskytuje Czech POINT

Můžete si s námi domluvit schůzku předem na tel. čísle 646 422 3308. K vaší žádosti připojte i vyplněný formulář Osobní údaje (PDF, 174 KB) s kontaktními údaji žadatele. K výpisu z rejstříku trestů, prosím, vyplňte i výslovné prohlášení.

Upozornění:

Výpisy, které získáte na kontaktních místech Czech POINT jsou primárně určeny pro použití na území České republiky. Použití listin v zahraničí se řídí různými pravidly a v případě, že budete pro vaší listinu vyžadovat tzv. superlegalizaci nebo apostilizaci, je nutné získat jí u vlastníka dané agendy (např. výpis z KN na příslušním katastrálním pracovišti, výpis z RT přímo na Rejstříku trestů).

Další informace naleznete na webových stránkách Ministerstva vnitra ČR .

 

přílohy

PROHLASENI_RT 38 KB PDF (Acrobat dokument) 24.9.2014

Výpis z Rejstříku trestů ČR.

Informace o možnostech získání výpisu z Rejstříku trestů ČR na Generálním konzulátu ČR v New Yorku. Před podáním žádosti zkontrolujte zda Vaše bydliště náleží do jurisdikce GK NY. více ►