english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

České vánoce v BNH

Tradiční vánoční odpoledne plné českých svátečních aktivit spojené s hudebními vystoupeními se bude konat v sobotu 10. prosince 2022 v Čeké národní budově od 15:00 hodin.

Generální konzulát České republiky v New Yorku ve spolupráci s Českým centrem New York představí "Český vánoční strom pro New York". Letos již potřetí budete moci obdivovat ručně vyráběnou kolekci ozdob ze skleněných korálků, kterou představí rodinný výrobce RAUTIS z Poniklé.

Program odpoledne:

15:00 hod. - dětský pěvecký sbor Českého a slovenského jazykového centra v Astorii zazpívá české a americké vánoční koledy.

15:45 hod. - tradiční české vánoční aktivity pro děti

17:15 hod. - vánoční koncert NYU Steinhardt/Pražské konzervatoře

 

Odpoledne plné aktivit nejen pro rodiny s dětmi čeká oslava českých vánočních tradic, hudení vystoupení a tradiční výtvarné a ruční práce pro děti s vánoční tematikou. Akci doprovodí malý vánoční trh s klasickými českými dobrotami a výrobky, čokoládou, cukrovinkami, svařeným vínem a tradičním českým vánočním cukrovím.

Více informací (včetně RSVP) je možné na https://www.eventbrite.com/e/czech-christmas-at-the-bohemian-national-hall-tickets-473472197087.

Vstup je zdarma.

Těšíme se na Vaši účast!