english  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

České ICT startupy mohou využít zdarma portál Digital.nyc

Město New York spustilo spolu s New York City Economic Development Corporation (NYCEDC) a firmami IBM a Gust portál Digital.nyc, který je neocenitelný pro startupy působící v oblasti ICT a inovací coby sdílený jednotný prostor pro vyhledání partnerů, investorů či zaměstnanců v případě plánovaného vstupu na americký trh.
 

Online hub Digital.nyc, jehož provoz po technické stránce zajišťuje firma IBM, je provozován etablovanou společností Gust ve formě partnerství veřejného a soukromého sektoru (PPP) s městem New York a jeho cílem je dále rozvinout technologický a startupový potenciál města. Portál slouží jako „matchingpoint“ pro startupy, investory, inkubátory, akcelerátory, ale též zaměstnance v IT oblasti. Pro české startupy (ale i investory typu „Venture Capital“) tak portál skýtá nejen neocenitelný zdroj kontaktů potenciálních partnerů, ale umožňuje rovněž zdarma poptávat případné budoucí zaměstnance či vyhledat vhodný inkubátor či akcelerátor pro svůj rozvoj ve Spojených státech. Portál po několika měsících své existence eviduje přes 7,5 tisíce startupů a přes 200 investorů.

Patříte-li mezi perspektivní startupové firmy a máte-li zájem o proniknutí se svým inovativním produktem na americký trh, portál digital.nyc je pro Vás tím pravým místem, kde začít.

Digital.nyc

Digital.nyc