english  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Český výrobce designových svítidel LASVIT otevřel v New Yorku nový showroom

Společnost Lasvit působí na americkém trhu již několik let - její výrobky dosud mohli zákazníci nalézt jak na východním, tak i na západním pobřeží. Nyní slavnostně otevřela svůj vlastní showroom v samém centru módy a designu - New Yorku.
 

Firmě Lasvit se v New Yorku daří: sídlí zde jedna ze tří poboček působících v USA (kromě New Yorku ještě Chicago a Los Angeles), úspěšně zde uskutečnila několik významných zakázek (např. vybavení prestižního hotelu The New York Palace Hotel svými výrobky) a nyní zde otevírá i svůj první showroom na území USA.

 

Na otevření showroomu, jehož se zúčastnil i generální konzul Martin Dvořák, vystoupil i Daniel Liebeskin, uznávaný designer a autor jedné z designových kolekcí firmy Lasvit. Přítomen byl rovněž Maxim Velčovský, renomovaný český designer a kreativní ředitel Lasvitu.

 

Společnost Lasvit byla založena v roce 2007, tedy poměrně nedávno, nicméně za dobu své existence si vytvořila velice prestižní jméno. Její výrobky lze označit za umělecká díla, která v sobě spojují kvalitní práci s autentickým českým sklem s kreativním návrhářstvím zvučných jmen. Úspěch jejích výrobků je možné pozorovat v každoroční expanzi na nové trhy, popř. rozšiřování své klientely na stávajících trzích, jako tomu je právě v USA. 

 

Nový showroom firmy Lasvit se nachází na adrese 51 Wooster street, New York 10013. V případě zájmu o konkrétnější informace doporučujeme navštívit webové stránky firmy Lasvit.

Lasvit 2

Lasvit 2

Lasvit1

Lasvit1

Lasvit

Lasvit