english  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Možnost prezentace českých nanotechnologických firem a institucí na východním pobřeží USA

Ve dnech 24. – 28. října 2016 proběhne v New Yorku a v Bostonu prezentace českých firem a výzkumných pracovišť zabývajících se nanotechnologiemi. Firmy mající zájem o účast na prezentačních seminářích pořádaných s finanční podporou z projektu ekonomické diplomacie se mohou hlásit do 12. září 2016.
 

Prezentace českých firem a výzkumných pracovišť z oblasti nanotechnologií, kterou spolu s Generálním konzulátem ČR v New Yorku zajišťuje agentura CzechInvest, bude spočívat ve dvou seminářích v New Yorku a Bostonu, na nichž budou americkým partnerům představeny výrobky a výzkum českých účastníků. Firmy budou mít rovněž příležitost absolvovat B2B setkání s partnery. Kromě seminářů bude probíhat i doprovodný program, v jehož rámci čeští účastníci navštíví vybraná vědecká pracoviště a univerzity v New Yorku a Bostonu.

Kromě organizace seminářů a doprovodného programu bude z projektu ekonomické diplomacie hrazena jednomu účastníkovi za každou přihlášenou firmu či instituci doprava z New Yorku do Bostonu a zpět (odjezd z New Yorku 26.10 odpoledne a návrat 28. 10. dopoledne). Ubytování a doprava do a z USA nejsou hrazeny.

Firmy a instituce mající zájem o účast se mohou hlásit do 12. září 2016 do 12:00 na e-mailovou adresu nano@czechinvest.org. Další informace lze nalézt v přiloženém informačním letáku.

 

Karel Smékal, Generální konzulát ČR v New Yorku

 

nabídka účasti na Czech Nano Show 2016 US (PDF, 419 KB)