english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Možnost účasti českých firem na online semináři o dodávkách do OSN v New Yorku

Ve dnech 25. – 26. května 2021 se uskuteční online 17. ročník semináře EU-UN Procurement Forum (EUPF), kterého se mohou zúčastnit firmy z členských zemí Evropské unie zajímající se o dodávky svého zboží či služeb do tendrů vypsaných OSN.

Seminář EUPF se koná jednou ročně a je největším seminářem zaměřeným na dodávky do OSN (které každoročně dosahují celkových objemů přes 18 miliard USD) v New Yorku. V roce 2021 se uskuteční ve dnech 25. a 26. května a bude probíhat ONLINE formou.

Kromě přednášek expertů OSN (včetně nákupčích jednotlivých agentur OSN, kteří jsou přímo zodpovědní za vypisování a administraci tendrů), z nichž se dodavatelé či potenciální dodavatelé dozvědí, jak v tendrech uspět, je hlavní přidanou hodnotou semináře možnost schůzek „jeden na jednoho“ mezi potenciálními či již etablovanými dodavateli a nákupčími agentur OSN. Z přihlášených firem si vybírají ty, které budou mít možnost setkání 1 na 1, přímo zástupci OSN – možnost schůzky proto není automatická pro všechny přihlášené firmy.

V roce 2021 je seminář tematicky zaměřený na následující sektory:

·         Energetika: odpadové hospodářství a výroba energie (Energy: Waste Management and Power Generation)

·         Zdravotnictví: zdravotnické prostředky a materiál (Healthcare, Medical Equipment and Supplies)

·         ITC a kybernetická bezpečnost (Information and Communication Technologies (ITC) and Cybersecurity)

·         Logistika, doprava a fyzická bezpečnost (Logistics, Transportation and Physical Security)

·         Infrastruktura, pitná voda a hygienická zařízení (Infrastructure and Water Sanitation, Purification and Hygiene (WASH)
 

Firmy z jiných sektorů mohou provést registraci, která bude následně zvážena organizátorem.

České firmy, které mají zájem se semináře zúčastnit, se mohou registrovat na stránkách EUPF. Registrační poplatek na online seminář činí 490,- USD.

eupf_2021.pdf

Generální konzulát podpoří účast českých firem z prostředků projektu na podporu ekonomické diplomacie, které budou vynaloženy na snížení nákladů na účast na tomto online semináři. Příspěvek získá prvních deset přihlášených firem.

Více informací k registraci lze získat na stránkách EUPF či na stránkách Generálního konzulátu České republiky v New Yorku.
 

V případě zájmu o další informace kontaktujte ekonomický úsek generálního konzulátu na emailu commerce_newyork@mzv.cz