english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Možnost účasti českých firem na semináři o dodávkách do OSN

Ve dnech 3.–4. dubna 2017 se v New Yorku uskuteční již 14. ročník semináře EU – UN Procurement Forum (EUPF), kterého se mohou zúčastnit firmy z členských zemí Evropské unie zajímající se o dodávky svého zboží či služeb do tendrů vypsaných OSN.

Seminář EUPF se koná jednou ročně a je největším seminářem zaměřeným na dodávky do OSN (které každoročně dosahují celkových objemů přes 17 miliard USD) v New Yorku. V roce 2017 se uskuteční ve dnech 3. a 4. dubna v prostorách Institutu Cervantes na Manhattanu. Kromě přednášek expertů OSN (včetně nákupčích jednotlivých agentur OSN, kteří jsou přímo zodpovědní za vypisování a administraci tendrů), z nichž se dodavatelé či potenciální dodavatelé dozvědí, jak v tendrech uspět, je hlavní přidanou hodnotou semináře možnost schůzek „jeden na jednoho“ mezi potenciálními či již etablovanými dodavateli a nákupčími agentur OSN. Z přihlášených firem si vybírají ty, které budou mít možnost setkání 1 na 1, přímo zástupci OSN – možnost schůzky proto není automatická pro všechny přihlášené firmy.

V roce 2017 je seminář tematicky zaměřený na sektory vodohospodářství, zpracování odpadu, energetiky, životního prostředí, ubytování (mobilní ubytovací jednotky), logistiky a dopravy – firmy z jiných sektorů se mohou zkusit zaregistrovat, ale velmi pravděpodobně nebude jejich registrace přijata. České firmy, které by se chtěly semináře zúčastnit, se mohou hlásit přes registrační formulář – první kolo registrace za zvýhodněnou cenu začalo 9. ledna 2017 a potrvá do 31. ledna 2017.

Více informací lze získat na stránkách EUPF či na stránkách Generálního konzulátu České republiky v New Yorku.

Karel Smékal, ekonomický konzul, Generální konzulát ČR v New Yorku

přílohy

informační leták k semináři EUPF 588 KB PDF (Acrobat dokument) 10.1.2017