english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Právnická firma McKenna Long & Aldridge LLP

je mezinárodní firma, která má jedinečné postavení na křižovatce obchodního a státního práva. Nabízí právní služby, které v sobě spojují právní otázky a obchodní cíle.

McKenna Long & Aldridge LLP (www.mckennalong.com) nabízí služby spojené s právními a obchodními záležitostmi, týkající se zakládání společností v USA, včetně rozvoje ekonomických pobídek, tvorby struktury společnosti, daňového plánování, pracovního práva, regulací životního prostředí, vízové problematiky, odpovědnosti za výrobek, CFIUS a Patriot Act. Jakmile je společnost založena, MLA nabízí poskytování dalších právních služeb, které napomáhají rozvoji společnosti a orientaci v amerických předpisech a regulích.

Pan Aleš Bártl je právní zástupce v kanceláři v Bruselu, mluvící plynule česky a je stěžejní osobou  pro české společnosti a podniky, které hledají vstup na americký trh. K získání bližších informací, prosím, kontaktujte pana Charlese E. Dorkey III na emailové adrese cdorkey@mckennalong.com nebo na telefonním čísle 212 905-8330.

 

 

MLA