english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Výzva pro české startupy k účasti na konferenci TechCrunch Disrupt v New Yorku

České startupy působící v oblasti IT mají jedinečnou příležitost zúčastnit se konference TechCrunch Disrupt New York s využitím výrazné finanční podpory na snížení nákladů na účast z projektu CzechDemo. Největší IT startupová konference na východním pobřeží USA se uskuteční 15.–17. května 2017, přihlášky k účasti skrze projekt CzechDemo je možné podávat do 23. února 2017.
 

Konference TechCrunch Disrupt New York se již tradičně díky podpoře z projektu ekonomické diplomacie Generálního konzulátu ČR v New Yorku a podpoře agentury CzechInvest účastní řada českých startupů v oblasti IT. I v letošním roce je plánováno v rámci konference zřízení národního pavilonu, na němž budou mít české startupy možnost představit své produkty potenciálním partnerům či investorům.

V letošním roce se budou zúčastněné české firmy díky projektu CzechDemo administrovaného agenturou CzechInvest těšit výrazné podpoře své účasti na této ikonické konferenci. Z projektu financovaného Evropským fondem pro regionální rozvoj Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost bude možné uhradit českým účastníkům až 75 % poplatku za účast na konferenci, 100 % nákladů na překlady a 50 % nákladů na cestovné (letenky) na konferenci a zpět.

Zájemci o účast na newyorské konferenci s využitím výše uvedené podpory mohou podat přihlášku mezi 16. a 23. únorem 2017. Detailní informace včetně podmínek účasti jsou k dispozici v příloze tohoto článku či na webové stránce CzechDemo.

Karel Smékal
ekonomický diplomat
Generální konzulát ČR v New Yorku


přílohy

Dokumenty k výzvě k účasti na projektu CzechDemo 7 MB ZIP (Komprimovaný soubor) 13.2.2017