česky  dansk  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Sdělení České školy v Kodani

Žijete v Kodani a okolí a chtěli byste, aby Vaše děti mluvily dobře česky a našly české kamarády? Pak je Česká škola vKodani právě pro Vás!

Scházíme se každou druhou neděli (kromě svátků a školních prázdnin) a prostřednictvím her, hudby, pohybu a kreativních činností pomáháme v dětech rozvíjet aktivní znalost češtiny a probudit v nich zájem o historii a kulturu České republiky. Snažíme se pro děti navodit příjemné prostředí a vhodnou motivací je vést k tomu, aby pasivní znalosti českého jazyka převedly do aktivního užívání. Důležitým cílem také  je, aby pro děti žijící ve vícejazyčném prostředí byl český jazyk přirozenou součástí života.

Výuka probíhá ve skupinách rozdělených podle věku dětí: v současné době  vyučujeme dvě skupiny předškoláků od 1-6 let a jednu skupinu školáků ve věku 6-12 let. Vedle bežné výuky pořádáme řadu doplňkových akcí (např. vánoční besídka, Drakiáda, Pohádkový les, Noc s Andersenem, tvořivá dílna).
Pro bližší informace sledujte kalendář akcí.

Chcete vědět víc? Kontaktujte nás (Zuzana Knudsen, knudsen.zuzana@gmail.com) nebo navštivte přímo naše webové stránky.

Máte chuť se do činnosti České školy zapojit?
Vítáme každou pomocnou ruku, ozvěte se prosím Zuzaně
(knudsen.zuzana@gmail.com).

Česká škola vKodani funguje pod hlavičkou spolku vKodani.cz a je partnerskou školou České školy bez hranic. Činnost školy je financována z grantu Ministerstva zahraničních věcí České republiky.

 

Česká škola v Kodani