česky  français 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: 1
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

České zdravotnické společnosti prezentovaly v Senegalu své výrobky

Ve dnech 13.-15. června 2017 české společnosti z oblasti zdravotnictví a zdraví LINET spol. s.r.o., MZ Liberec, a.s., Speciální Medicínská Technologie s.r.o. a Gisa s.r.o. představily své výrobky v Senegalu.

První den po úvodním proslovu vedoucí zastupitelského úřadu ČR v Senegalu (ZÚ Dakar) Lenky Pokorné se konala prezentace firem a jejich výrobků v hotelu Terrou-Bi v Dakaru za účasti více než 20 zástupců senegalských klinik a nemocnic, ministerstva zdravotnictví a soukromých firem. V dalších dvou dnech v doprovodu vedoucí ZÚ Dakar Lenky Pokorné a dalších zaměstnanců úřadu následovalo přijetí zástupců českých společností v předních dakarských klinikách Clinique du Cap a Clinique de la Madeleine a nemocnicích Hôpital Principal de Dakar a Hôpital Aristide Le Dantec. Česká delegace byla během návštěv dakarských klinik a nemocnic přijata řediteli a dalšími členy vedení.

Prezentační materiály firmy LINET

Prezentační materiály firmy LINET

Představitelé českých firem měli možnost představit své výrobky, předat informační materiály a navštívit vytipovaná oddělení klinik a nemocnic a důkladně se tak seznámit s organizačními aspekty a materiálním vybavením různých typů soukromých i veřejných zdravotnických zařízení v Dakaru. Prezentace českých společností byla příležitostí představit v Senegalu český zdravotnický průmysl a české know-how v této oblasti.

Prezentační materiály firmy MZ Liberec

Prezentační materiály firmy MZ Liberec

Prezentace výrobků se uskutečnila v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie ZÚ Dakar. Tento projekt navázal na zdravotně humanitární program české vlády MEDEVAC, který v současné době probíhá v Senegalu.

Prohlídka operačního sálu

Prohlídka operačního sálu