česky  français 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Módní přehlídka značky VEBA

V sobotu 11. 12.2021 uspořádala VEBA Broumov módní přehlídku v hotelu Radisson Blu v Dakaru. Česká firma s dlouholetou tradicí se zabývá výrobou afrického brokátu - BAZIN RICHE a exportuje textilní výrobky do Senegalu a dalších zemí západní Afriky.

Tradiční česká textilní firma VEBA specializující se na africký brokát patří mezi světové špičky. V Dakaru byla uspořádána profesionální módní přehlídka, které se účastnily významné místní osobnosti. 

Africké tkaniny tvoří více než 90 procent firemní výroby. Není to jen brokát, ale i další typy tkanin. Škála je široká a zahrnuje i tisky a voály. Zbytek výroby tvoří původní orientace VEBY na textil pro domácnosti, jako jsou lůžkoviny, ubrusy, froté, vaflové a jiné výrobky.

Exkluzivní česká produkce oslovuje především africké elity, které chtějí kvalitu, exkluzivitu a značku. Se zahraniční konkurencí firma nesoupeří cenou, ale především kreativitou, inovací, kvalitou produktů, způsobem obchodování a servisem, který zákazníkům nabízí.

V současnosti běží nová reklamní kampaň v souvislosti s příchodem nové řady výrobků VEBA Salsa, VEBA Coup de Coeur a VEBA Éclat. Tváří televizní kampaně se stali známý zpěvák Salif Keita a mladý raper Djoss Saramani.

https://youtu.be/7SWb6Eh77XI

https://youtu.be/K72I2Ym5HRo

Módní přehlídka

Módní přehlídka

Oblíbený brokát

Oblíbený brokát

Profesionální catwalk

Profesionální catwalk

Módní přehlídka

Módní přehlídka