česky  français 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Návštěva senegalských podnikatelů z oblasti zemědělství v ČR

Delegace zástupců senegalských podnikatelů působících v zemědělství navštívila ve dnech 17.-22. října 2016 Českou republiku. Hlavním cílem jejich cesty bylo představit senegalským partnerům technologie v oblasti zpracování potravin a chovu domácích zvířat, které by mohly být použity v Senegalu a pomohly by této zemi dosáhnout cílů popsaných ve své rozvojové strategii.

Návštěvy se zúčastnil ředitel kabinetu náměstka Ministerstva zemědělství a rozvoje venkova Senegalu Tidiane Sidibe, předseda Rozvojového hnutí Senegalu Moustapha Sylla, předseda Státní komise pro rozvoj venkova Oumar Sakho a předseda Centrální oblasti národní federace organizací produkující semena Cheikh Tall.

Senegalská delegace s představiteli firmy VARI

Senegalská delegace s představiteli firmy VARI

Cestu společně zorganizovalo Ministerstvo zahraničních věcí a Ministerstvo zemědělství České republiky v rámci spolupráce mezi Českou republikou a Senegalem v oblasti zemědělství.  Navázala na návštěvu delegace senegalského ministerstva zemědělství a jeho partnerských institucí v České republice v srpnu 2016 a na jednání ministra Mariana Jurečky v Senegalu v dubnu 2016.

Návštěva firmy SOLO

Návštěva firmy SOLO

Návštěva farmy

Návštěva farmy

 

Návštěva včelí farmy

Návštěva včelí farmy