česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Mezinárodní výstavy v Damašku zaměřené na poválečnou rekonstrukci země – květen a září 2016

V hlavním městě Sýrie, Damašku, se v roce 2016 budou konat dvě mezinárodní výstavy zaměřené na postkonfliktní rekonstrukci země. Uskuteční se v květnu, resp. září 2016 a účast na nich je otevřena i případným zájemcům z řad českých firem.

 

V Sýrii probíhá již pátým rokem ozbrojený konflikt, v jehož důsledku zemi vznikly škody dosahující stovek miliard dolarů. Po zklidnění situace v budoucnu tak bude třeba realizovat v Sýrii rozsáhlé rekonstrukční projekty. Obě plánované výstavy se zaměřují právě tímto směrem s cílem navázaní kontaktů a prezentaci možných zájemců o budoucí rekonstrukční aktivity.

První z výstav nese název Techno Build a organizuje jí syrská společnost SIMA (Syrian International Marketing Association). Hlavními zájmovými oblastmi výstavy jsou stavební materiály, izolační materiály, elektřina, továrny a výrobní linky, topení a klimatizace, dekorace, sanitace. Jedná se již o třetí ročník této akce, který se uskuteční v termínu 16. -18. května 2016 v Damašku. 

Druhou výstavu organizuje společnost Al Bashek Establishment pod názvem Rebuild Syria. Výstava bude zaměřena na následující oblasti: stavebnictví, energetika, včetně obnovitelných zdrojů energie, voda a sanitace, zdravotnictví, zemědělství, potravinářský průmysl, telekomunikace, hotely a restaurace, plynárenství a ropný průmysl, vzdělávání, informační technologie, průmysl, pojišťovnictví a bankovní služby, strojírenství. Jedná se již o druhý ročník, který se v Damašku uskuteční v termínu 7. -11. září 2016.

Případní zájemci o účast na výstavách mohou využít tyto kontakty:

Al Bashek Establishment: email: info@l-bashek.com , Mob.:+963 11 332 1119, www.al-bashek.com

SIMA: email: simafair@gmail.com, Mob.: +963 11 3325245, www.simafairs.com

České společnosti mají v Sýrii velmi dobré jméno. V minulosti zde vybudovaly řadu infrastrukturních projektů a továren. Po zklidnění situace by jistě mohly tuto reputaci využít a úspěšně se zapojit do budoucích rekonstrukčních projektů.

 

 

přílohy

Info Rebuild1 267 KB JPG (Obrázek / Fotka) 15.3.2016

Info Rebuild2 217 KB JPG (Obrázek / Fotka) 15.3.2016

Techno Build 4 MB PDF (Acrobat dokument) 15.3.2016