tiếng việt  česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.wallpapers13.com
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvánka k účasti na podnikatelské misi do Vietnamu

Ve dnech 10.-13. dubna 2018 navštíví Vietnam náměstek ministra průmyslu a obchodu ČR Vladimír Bärtl u příležitosti šestého zasedání Smíšené česko-vietnamské komise pro ekonomickou spolupráci. Delegaci ministerstva průmyslu a obchodu bude ve Vietnamu doprovázet podnikatelská mise vedená Svazem průmyslu a dopravy ČR. Prezentační akce v rámci podnikatelské mise budou hrazeny z projektu na podporu ekonomické diplomacie, který připravilo velvyslanectví ČR v Hanoji. 

Velvyslanectví ČR v Hanoji ve spolupráci s Vietnamskou průmyslovou a obchodní komorou zorganizuje pro účastníky mise tři podnikatelská fóra a B2B jednání v Hanoji, Danangu a Ho Či Minově Městě. České firmy budou mít příležitost prezentovat na těchto fórech své výrobky a technologie zainteresovaným vietnamským partnerům.

Účast v podnikatelské misi doporučujeme zejména firmám ze sektoru energetiky, dále strojírenským firmám, firmám nabízejícím dopravní technologie, firmám z důlního, těžebního, ropného a chemického průmyslu a z dalších sektorů. Rovněž doporučujeme účast firmám, které mají ve Vietnamu rozpracované projekty s účastí státního sektoru.

Rámcový program mise:

10.4.    podnikatelské fórum a B2B jednání v Hanoji

11.4.    účast na zasedání Smíšené komise pro hospodářskou spolupráci

12.4.    podnikatelský seminář a B2B jednání v Danangu

13.4.    podnikatelské fórum a B2B jednání v Ho Či Minově Městě

Zájemci o účast v podnikatelské misi se mohou registrovat u manažerky Sekce mezinárodních vztahů Svazu průmyslu a dopravy ČR Mgr. Sabiny Tančevové (stancevova@spcr.cz, tel. 225 279 402).

David Jarkulisch, ekonomický diplomat, Velvyslanectví ČR v Hanoji