tiếng việt  česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Změny v úředních hodinách

(Archivní článek, platnost skončena 24.08.2016 / 07:15.)

Od 22.8.2016 budou žadatelé o povolení k dlouhodobému a trvalému  pobytu přijímáni každé pondělí od 9 do 12 hodin systémem živé fronty. Žadatelé budou přijímáni v pořadí, v jakém se dostaví na zastupitelský úřad.

Velvyslanectví ČR v Hanoji tímto oznamuje, že od 22.8.2016 budou žádosti o povolení k dlouhodobému pobytu (za účelem zaměstnání, studia, sloučení rodiny a vědeckého výzkumu) a žádosti o povolení k trvalému pobytu přijímány každé pondělí od 9 do 12 hodin systémem živé fronty, tj. podle pořadí, v jakém se dostaví na úřad,  bez předchozí registrace ve Visapoint.

Všem žadatelům doporučujeme, aby za místo ve frontě nikomu neplatili. V případě, že někdo bude požadovat, abyste za místo ve frontě zaplatili, kontaktujte prosím zastupitelský úřad na e-mailové adrese consulate_hanoi@mzv.cz (s uvedením vašeho jména a bližších údajů o osobě, která po vás peníze požadovala). V uvedených případech se lze rovněž obrátit na protikorupční linku vietnamské policie 0913 516 319, která funguje nepřetržitě právě pro tyto účely.