tiếng việt  česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Velvyslanec Grepl jednal se zástupci hospodářské komory CEEC

Dne 7.4.2017 přijal velvyslanec Grepl zástupce vedení hospodářská komory CEEC (Central and Eastern European Chamber of Commerce in Vietnam). Zástupci CEEC informovali o plánovaných aktivitách komory v tomto roce a možnostech spolupráce s českým velvyslanectvím v Hanoji při podpoře českých firem na vietnamském trhu.
 

 

CEEC sdružuje více než 50 firem ze zemí střední a východní Evropy přítomných na vietnamském trhu. Organizačně je CEEC součástí Evropské hospodářské komory ve Vietnamu (Eurocham). CEEC se soustředí především na konkrétní podporu malých a středních podniků při vstupu na vietnamský trh. Kromě podpory zájmů svých členů při jednání s vietnamskými úřady nabízí komora firmám za střední a východní Evropy několik druhů praktických služeb spojených s pronikáním na vietnamský trh, např. ověření konkurenceschopnosti výrobků, marketingové studie, provoz firemního inkubátoru (zaměstnání místních expertů na nezbytně nutnou dobu), investiční poradenství, atd.

CEEC je připravena představit českých firmám navštěvujícím Vietnam místní trh a seznámit je s obchodními příležitostmi. V průběhu jednání na velvyslanectví bylo dohodnuto, že zástupci CEEC budou participovat na podnikatelských misích organizovaných českým velvyslanectvím ve Vietnamu. CEEC se zapojí rovněž do realizace podnikatelských fór v průběhu červnové návštěvy prezidenta Zemana ve Vietnamu.

České firmy mají možnost využít služeb CEEC nebo se případně stát členy komory. Zájemci o spolupráci s CEEC se mohou obracet přímo na předsedu CEEC pana Marko Moriče (moric@ceecvn.org) nebo na ZÚ Hanoj.

Přehled služeb CEEC lez nalézt na stránkách http://ceecvn.org/

 

CEEC

CEEC