tiếng việt  česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Velvyslanec Grepl navštívil největší českou investici v severním Vietnamu firmu Elmich

Dne 3.3.2017 navštívil velvyslanec ČR ve Vietnamu Vítězslav Grepl výrobní závod firmy Elmich Group Ostrava v provincii Ha Nam. Tento závod na výrobu nádobí a kuchyňských potřeb je největší českou investicí v severní části Vietnamu.

Firma Elmich Group Ostrava investovala v roce 2015 do závodu na výrobu nádobí a kuchyňských potřeb v provincii Ha Nam více než 18 mil. USD. Vybudovala zde moderní závod dle nejnovějších evropských standardů, který splňuje veškeré evropské kvalitativní normy.  Převážná většina produktů českého investora vyrobených ve vietnamském závodě směřuje zpět na náročné trhy EU nebo na americký kontinent.

V průběhu návštěvy měl velvyslanec Grepl možnost prohlédnout si výrobní prostory firmy, seznámit se s výrobními postupy, kontrolou kvality a marketingovou strategií českého investora. Proběhlo také krátké jednání s představiteli provincie Ha Nam, kteří ocenili přínos firmy Elmich pro zaměstnanost v daném regionu a celkový ekonomický rozvoj provincie. Provincie Ha Nam má zájem na získání dalších českých investorů a je připravena nabídnout jim atraktivní investiční podmínky.

Jednání s vedením firmy Elmich a zástupci provincie Ha Nam

Jednání s vedením firmy Elmich a zástupci provincie Ha Nam

Prohlídka produktové řady firmy Elmich

Prohlídka produktové řady firmy Elmich