suomeksi  česky  english 

rozšířené vyhledávání

2014

10. listopadu 2014

Konzultace vrchního ředitele Sekce evropské Ministerstva zahraničních věcí ČR pana Ivo Šrámka s vrchním ředitelem pro Evropu Ministerstva zahraničních věcí Finska panem Jukkou Salovaarou v Praze.

4. – 5. listopadu 2014

Konference „15 Years of Area of Freedom, Security and Justice“ v Tampere. Konference se za ČR zúčastnila Zuzana Fišerová, vrchní ředitelka sekce mezinárodních vztahů ministerstva spravedlnosti, a Helena Lišuchová, vedoucí samostatného oddělení mezinárodní spolupráce ministerstva spravedlnosti.

15. října 2014

Konzultace ředitele analytického odboru Ministerstva zahraničních věcí Finska pana Antti Kaskiho s ředitelem Odboru politického plánování Ministerstva zahraničních věcí ČR panem Davidem Králem v Praze.

2. – 4. září 2014

Návštěva zvláštního zmocněnce pro energetickou bezpečnost pana Václava Bartušky na stavbě jaderné elektrárny Olkiluoto3. Jednání s firmou TVO a s představiteli Úřadu pro radiaci a jadernou bezpečnost (STUK).

2. – 5. června 2014

Ve dnech 2. – 5. června 2014 vykonal Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR pracovní návštěvu Finska. Hlavním tématem návštěvy bylo detailní seznámení se s finským systémem veřejné správy a fungováním a specifiky regionální správy ve Finsku.

25. – 28. května 2014

Pracovní návštěva předsedy Výboru pro evropské záležitosti Senátu ČR, člena Stálé delegace PČR do Parlamentního shromáždění Rady Evropy Ing. Bc.  Miroslava Krejči, CSc. ve Finské republice. Senátor Krejča se v Helsinkách zúčastnil zasedání Výboru pro právní záležitosti a lidská práva Parlamentního shromáždění Rady Evropy. 

19. března 2014

Dne 19. března 2014 uskutečnil 1. náměstek ministra zahraničních věcí Petr Drulák konzultace na ministerstvu zahraničních věcí Finska, kde jednal se státním tajemníkem Peterem Stenlundem a státním podtajemníkem pro zahraniční a bezpečnostní záležitosti Jaakko Laajavou. Součástí pracovního programu bylo také vystoupení Petra Druláka na konferenci "Svědomí Evropy".