suomeksi  česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Mistrovství světa v ledním hokeji ve Finsku 2013

Velvyslanectví České republiky v Helsinkách bude během MS pro české občany zajišťovat mimořádnou konzulární službu. V případě nouze se mohou čeští občané obrátit na velvyslanectví následujícími způsoby:

  1. V pracovních dnech je možné velvyslanectví osobně navštívit mezi 9,00-11,30 hod., na adrese Armfeltintie 14 00150 Helsinki, Finland, popř. telefonicky kontaktovat na telefonních číslech:+358 (0)9 6120 880.
  2. Mimo pracovní dobu budou pracovníci velvyslanectví připraveni pomoci na nouzové lince, kterou naleznete zde

Dovolujeme si upozornit, že zastupitelský úřad poskytuje pouze pomoc občanům, kteří se ocitli v cizině v nouzi v důsledku události hodné zvláštního zřetele, jako je např. náhlé onemocnění, úraz, autohavárie, odcizení nebo ztráta finančních prostředků nebo dokladů, náhlé úmrtí blízké osoby, a nejsou schopni řešit svoji situaci bez pomoci zastupitelského úřadu.

Informace o způsobu řešení nejčastějších případů, kdy je nutná asistence zastupitelského úřadu naleznete na webové stránce našeho zastupitelského úřadu:

Pomoc v nouzi - náhradní cestovní doklady

Čeští příznivci ledního hokeje, kteří se rozhodnou navštívit zápasy mistrovství v ledním hokeji ve Finsku najdou většinu potřebných informací o organizaci a programu turnaje na webové stránce:

http://www.iihf.com/home-of-hockey/championships/world-championships.html