suomeksi  česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Předčasné volby do PSP České republiky

Ve dnech 25. a 26. října 2013 se uskuteční předčasné volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Hlasování se bude konat ve dvou dnech, kterými jsou pátek 25. října 2013 od 14,00 do 22,00 a v sobotu 26. října 2013 od 8,00 do 14,00. Volební místnost se bude nacházet v budově velvyslanectví na adrese: Armfeltintie 14, 00150 Helsinky.

Občan České republiky, který se dostaví k volbám, musí prokázat ve volební místnosti svou totožnost a státní občanství platným českým dokladem totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas).

Volič obdrží hlasovací lístky v den hlasování ve volební místnosti.

Na 113. jednání Státní volební komise, které se uskutečnilo dne 2. října 2013, bylo provedeno losování čísel, kterými budou označeny hlasovací lístky politických stran, politických hnutí a koalic pro volby do PSP ČR. Výsledky losování a podrobné informace o volbě do PSP ČR můžete najít na webových stránkách Ministerstva vnitra ČR: www.mvcr.cz/volby

Jména a příjmení kandidátů jednotlivých politických stran a politických hnutí zaregistrovaných ve Středočeském volebním kraji jsou uveřejněna na webových stránkách Krajského úřadu Středočeského kraje: www.kr-stredocesky.cz v dokumentu "Registr kandidátů", který naleznete v sekci volby-volby 2013-dokumenty.