suomeksi  česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká účast na Slush 2015

Ve dnech 11. a 12. listopadu 2015 se v Helsinkách konal již osmý ročník celosvětově uznávané akce pro start-up společnosti – Slush. Slush propojuje podnikatele, investory a vedoucí odborníky a představitele z oblasti hi-tech. Konference se zúčastnily čtyři české start-up společnosti – Aducid, BlindShell, FreshFlow a XTND. Účast českých start-up společností byla realizována ve spolupráci s agenturou CzechInvest  v rámci programu Ministerstva zahraničních věcí ČR na podporu ekonomické diplomacie pro rok 2015.

České firmy se zúčastnily schůzek s investory a možnými obchodními partnery a druhý den veletrhu představily své produkty na českém stánku. Jako podpora propagace českých společností na akci byla vytištěna a aktivně distribuována brožura, představující ve zkratce produkty jednotlivých společností.

Letošní ročník Slush přilákal do Helsinek 1700 mladých mezinárodních firem a 800 investorů a rekordní počet 15 000 návštěvníků ze 100 zemí.  Technologická konference a veletrh Slush se řadí mezi jednu z nejrychleji rostoucích akcí svého druhu v Evropě. Ve svém počátku začala akce Slush poměrně skromně, v současné době však přitahuje přední odborníky hi-tech a inovativní společnosti z celého světa. Slush se tak postupně stal jednou z hlavních světových akcí na start-up scéně, která propojuje dobré nápady s investory.

přílohy

Slush brochure 6 MB PDF (Acrobat dokument) 13.1.2016