suomeksi  česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Největší finský subdodavatelský veletrh Alihankinta 2016 doprovodí seminář o českém investičním prostředí

V rámci největšího finského subdodavatelského veletrhu Alihankinta 2016, jež se bude konat na konci září v Tampere, proběhne seminář o investičním prostředí v ČR a možnostech spolupráce finských zpracovatelských firem s českými subdodavatelskými společnostmi.

Ve dnech 27. – 29. září 2016 se v Tampere, centru finského zpracovatelského průmyslu, uskuteční největší subdodavatelský veletrh v zemi Alihankinta 2016. V letošním roce je veletrh zaměřen na pokročilé produkty a projektové a konzultační služby subdodavatelského sektoru využitelné v oblasti zpracování kovů, elektrotechnickém, plastikářském a gumárenském průmyslu.

Mezinárodní subdodavatelský veletrh Alihankinta ve finském Tampere

Mezinárodní subdodavatelský veletrh Alihankinta ve finském Tampere

Akce, jíž se každoročně účastní přes tisíc vystavovatelů z několika desítek zemí, vždy přiláká většinu významných finských zpracovatelských firem a lze ji proto jednoznačně doporučit i českým subdodavatelským firmám, jež jsou aktivní v komoditách specifikovaných organizátory veletrhu.

V rámci doprovodného programu uspořádá agentura CzechInvest s finanční podporou MZV ČR, resp. Velvyslanectví ČR v Helsinkách, dne 28. 9. odborný seminář „Subcontracting in the Czech Republic“, během něhož seznámí představitele finských společností s investičním prostředím v ČR, možnostmi a schopnostmi českých subdodavatelských firem a možnými formami spolupráce. Lze očekávat, že uvedené zviditelnění ČR v místě s vysokou koncentrací předních finských firem by mělo přinést zvýšení zájmu o partnerství s českými společnostmi, o subdodávky jejich produktů a služeb nebo o investování v ČR.