english  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Výzva k účasti na veletrhu environmentálních technologií MIECF 2017 od 30. března 2017 v Macao

Generální konzulát České republiky v Hongkongu organizuje českou expozici na veletrhu  Macao International Environmental Co-operation Forum & Exhibition (MIECF)  2017 v hotelu The Venetian Macao ve dnech 30.3. – 1.4.2017. Česká prezentace a odborný seminář o českých environmentálních technologiích se uskuteční v rámci projektu ekonomické diplomacie financovaného Ministerstvem zahraničních věcí ČR.
 

České firmy, které se projektu zúčastní, získají zdarma výstavní plochu, ubytování na 3 noci, možnost prezentovat se na samostatném českém semináři, mediální pokrytí akce a B2B jednání s partnery z regionu 9+2 (9 jihočínských provincií v deltě Perlové řeky + SAR Macao a Hongkong). Účastnící se české firmy si hradí jen letenku a stravování. 

Letošní ročník MIECF je zaměřen na následující oblasti, které byly specifikovány zástupci 9 jihočínských provincií:

- Waste Management (Municipal Waste, Agricultural Waste and Waste to Energy etc)

- Water Management (River and coastal management, industrial water recycling and sludge treatment)

- Soil Contamination Recovery

- Air Pollution control and Quality (industrial)

 

V rámci synergie českých státních subjektů působících v regionu, ZK CzechTrade Guangzhou nabízí (nad rámec bezplatné služby ve smyslu výše popsaného projektu ekonomické diplomacie) doplňkové placené služby, které zahrnují: vyhledání vhodných obchodních partnerů z oblasti delty Perlové řeky, ověření zájmu o spolupráci a sjednání osobních schůzek s čínskými firmami buď přímo na stánku v Macao nebo v jejich sídle v pevninské Číně, kompletní asistenci při zajištění dopravy, ubytování a tlumočení při cestě na schůzky v pevninské Číně.

Více informací k veletrhu MIECF najdete na:

http://www.macaomiecf.com/miecf2017/en/

http://www.macaomiecf.com/miecf2016/downloads/2016MIECF_Post_Event_Summary.pdf
 

S ohledem na blížící se termín, vyzýváme zájemce o účast  na veletrhu MIECF, aby bezodkladně kontaktovali Generální konzulát Hongkong na emailové adrese: milan_vagner@mzv.cz

 

Milan Vágner

Konzul pro obchod a ekonomiku, Generální konzulát Hongkong