english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Výzva k účasti na veletrhu zdravotnické techniky Hong Kong Medical Devices and Supplies Fair od 16. do 18. května 2017

Generální konzulát České republiky v Hongkongu organizuje českou expozici na Hong Kong International Medical Devices and Supplies Fair od 16. do 18. května 2017 na výstavišti HKCEC.  Česká expozice a odborný seminář o zdravotnické technice a službách se uskuteční v rámci projektu ekonomické diplomacie financovaného Ministerstvem zahraničních věcí ČR.
 

Projekt zahrnuje pro české firmy zdarma výstavní plochu v rámci české expozice o rozsahu 18 m2 a vystoupení se svou prezentací na českém odborném semináři.  Dále organizátor veletrhu HK Trade Development Board/HKTDC poskytne zdarma k propagaci českých výrobků: 1) jednostránkovou barevnou reklamu ve veletržním katalogu, 2) matchmaking pro české firmy s partnery v hodnotě 510 USD na účastníka, 3) návštěvu vybraných nákupčích a VIP na české expozici, 4) celoroční propagaci českých výrobků na webstránce HKTDC, 5) interview s vybranými médii, 6) propagaci v e-Newsletter, denních zprávách z veletrhu.

V rámci projektu se české firmy představí na nejvýznamnějším veletrhu zdravotnické techniky, prostředků a služeb v region 9+2 ( 9 jihočínských provincií v deltě Perlové řeky + Hongkong + Macao) a naváží kontakt s dovozci a distributory i se zástupci nemocnic. Vice informací k veletrhu:

http://www.hktdc.com/fair/exlist/hkmedicalfair-en/HKTDC-Hong-Kong-International-Medical-Devices-and-Supplies-Fair/List-Of-Exhibitors.htm

Perspektiva odbytu českých výrobků v Hongkongu i celém regionu je umocněna snahou místní vlády o zefektivnění a zkvalitnění zdravotnických služeb, která vedla k přijetí 10ti letého plánu rozvoje nemocnic v Hongkongu s investičním rozpočtem 620 mld. CZK. Plán zahrnuje výstavbu a asanaci 12 nemocnic, 5 tis. nových nemocničních lůžek a 94 operačních sálů. Plán je výzvou pro české dodavatele, kteří se mohou na místním trhu uplatnit se svými výrobky.

S ohledem na blížící se termín, vyzýváme zájemce o účast na veletrhu, aby bezodkladně kontaktovali Generální konzulát Hongkong na emailové adrese: milan_vagner@mzv.cz. Uzávěrka přihlášek je 10. března 2017 a prostor pro vystavovatele je limitovaný.

 

Milan Vágner

Konzul (obchod a ekonomika), Generální konzulát Hongkong