english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Výzva k účasti na veletrhu zdravotnické techniky Hong Kong Medical Devices and Supplies Fair ve dnech 7. - 9. května 2018

Generální konzulát České republiky v Hongkongu organizuje českou expozici na Hong Kong International Medical Devices and Supplies Fair od 7. do 9. května 2018 na výstavišti HKCEC.  Česká expozice a odborný seminář o zdravotnické technice a službách se uskuteční v rámci projektu ekonomické diplomacie financovaného Ministerstvem zahraničních věcí ČR, který navazuje na úspěšnou českou účast na tomto veletrhu v roce 2017.
 

Projekt zahrnuje pro české firmy zdarma výstavní plochu v rámci české expozice o rozsahu 54 m2 a účast na českém odborném semináři s vlastní prezentací.  Dále organizátor veletrhu HK Trade Development Board poskytne zdarma k propagaci českých výrobků: jednostránkovou barevnou reklamu ve veletržním katalogu, matchmaking pro české firmy s partnery v hodnotě 510 USD na účastníka vč. cílené korespondence na potenciální odběratele, volný přístup na semináře a networkingové akce s možností uvedení svého výrobku, návštěvu vybraných nákupčích a VIP na české expozici, celoroční propagaci českých výrobků na webstránce veletrhu a HKTDC, interview s vybranými médii, propagaci v e-Newsletter a denních zprávách z veletrhu. Součástí balíčku je i sponzorované ubytování.

V rámci projektu se české firmy představí na nejvýznamnějším veletrhu zdravotnické techniky, prostředků a služeb v region „Guangdong – Hong Kong – Macao Bay“ a naváží kontakt s dovozci a distributory i se zástupci nemocnic a Hong Kong Medical and Healthcare Device Industries Association, která přislíbila vyhledat pro české firmy partnery z řad svých členů. Vice informací najdete na stránkách veletrhu.

Projekt navazuje na úspěšnou českou účast na tomto veletrhu v roce 2017. Podrobnější zpráva je zde.

Perspektiva odbytu českých výrobků v Hongkongu i celém regionu je umocněna snahou místní vlády o zefektivnění a zkvalitnění zdravotnických služeb, která vedla k přijetí 10ti letého plánu rozvoje nemocnic v Hongkongu s investičním rozpočtem 620 mld. CZK. Plán zahrnuje výstavbu a asanaci 12 nemocnic, 5 tis. nových nemocničních lůžek a 94 operačních sálů. Plán je výzvou pro české dodavatele, kteří se mohou na místním trhu uplatnit se svými výrobky.

S ohledem na blížící se termín, vyzýváme zájemce o účast na veletrhu, aby bezodkladně kontaktovali Generální konzulát ČR v Hongkongu na emailové adrese: commerce_hongkong@mzv.cz .

 

Milan Vágner

Konzul (obchod a ekonomika)

Generální konzulát ČR v Hongkongu

 

Logo veletrhu

Logo veletrhu