česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZÚ Islámábád
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

České pece se úspěšně rozjíždí v Pákistánu

Již pátým rokem na pákistánském trhu úspěšně fungují české pece a jejich počet postupně roste: v hlavním městě Islámábádu (2x), Karáčí (3x), a v Láhauru (3x). Dokonce i během pandemie Covid-19 se dodávky pekařských pecí společnosti J4 s.r.o. do Pákistánu nezastavily.

V říjnu 2020 byla uvedena do provozu druhá pec v Islámábádu za účasti velvyslance ČR v Pákistánu T. Smetánky na inauguraci. Následovala již třetí pec v Karáčí a celkově osmá v Pákistánu. Nejnovější devátá pec zahájila provoz  v únoru 2021 ve Faisalabádu, třetím největším městě v zemi. Společnost J4 připravuje další dodávky pekařských pecí do Pákistánu.

Místní partnerská společnost Dawn Bread, konglomerát několika potravinářských firem, funguje  jako spolehlivý partner, jehož prostřednictvím se exporty českých pecí do Pákistánu realizují. Společnost postupně získala 35% podíl na pákistánském trhu pekařských výrobků, kterými zásobuje celé území od jižního cípu Pákistánu až na sever do Péšávaru.

Generální ředitel Dawn Bread, Ghulam Hussain ocenil české technologie a kvalitu pekařských pecí společnosti J4, které podle jeho slov patří k světové špičce ve svém oboru.

přílohy

J4 v PK (1) 196 KB JPEG (FILE_TYPE_JPEG) 26.3.2021

J4 v PK (2) 143 KB JPEG (FILE_TYPE_JPEG) 26.3.2021

J4 v PK (3) 129 KB JPEG (FILE_TYPE_JPEG) 26.3.2021