česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pákistán peče v českých pecích

Česká společnost J4 s.r.o. se stala výhradním dodavatelem tunelových pecí jedné z největších pekárenských společností v Pákistánu, Dawn Group. V neděli 22. října 2017 byla slavnostně spuštěna nová linka s pecí firmy J4 v pekárně Capital Foods Pvt. Limited (součást skupiny Dawn Group) v Rávalpindí

Jedná se již o pátou tunelovou pec dodanou společností J4 do Pákistánu. Předchozí pece byly instalovány v Karáčí a Láhaur. Dvě z nich jsou pece na produkci toustového chleba, další dvě na produkci hamburgerových housek, což jsou produkty, jichž je skupina Dawn Group v Pákistánu největším výrobcem. Spolu s pecí v Rávalpindí dosahují uskutečněné dodávky hodnoty 1,3 mil. EUR.

Skupina Dawn Group má napříč Pákistánem celkem 7 pekáren, které postupně hodlá v zájmu standardizace procesu vybavit jednotným zařízením. Aktuálně jsou v jednání dodávky dalších pěti pecí společnosti J4.

Pec dodaná do pekárny v Rávalpindí je specializovaná na výrobu toustového chleba. Jedná se o 27 m dlouhou tunelovou pec s výrobní kapacitou 4 000 ks chleba za hodinu. Otevření nové linky s českou pecí v Rávalpindí se zúčastnil majitel skupiny Dawn Group, p. Ghulam Hussain, ředitel pekárny, p. Abdullah Bukhari, obchodní ředitel společnosti J4 s.r.o., p. Antonín Dostál, a zástupci ZÚ Islámábád.

Slavnostní otevření

Slavnostní otevření

Tunelová pec J4 s.r.o. v Rávalpindí

Tunelová pec J4 s.r.o. v Rávalpindí