česky  english  türkçe 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Petra Vyletová
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Čestné ocenění za celoživotní dílo od společnosti ŠKODA AUTO

Ahmet Yüce, předseda představenstva tureckého distributora značky ŠKODA, společnosti Yüce Auto, obdržel "Cenu za celoživotní dílo" udělovanou jménem zakladatelů značky Václava Laurina a Václava Klementa.

 

Cenu předsedovi představenstva společnosti Yüce Auto ŠKODA Ahmetu Yücemu, který je úspěšným distributorem značky ŠKODA v Turecku již od roku 1989, předali Martin Jahn, člen představenstva společnosti odpovědný za prodej a marketing, a Jan Procházka, vedoucí mezinárodního prodeje společnosti ŠKODA AUTO, na slavnostním ceremoniálu v České republice.
 
Ahmet Yüce po převzetí ocenění prohlásil, že prožil další z nejšťastnějších dnů svého života.
"Chtěl bych vyjádřit svůj vděk společnosti ŠKODA AUTO za udělení čestného ocenění, které představuje životní styl, jenž přesahuje pouhou propagaci značky v Turecku. Toto ocenění, které je považováno za hodné mě jako prezidenta společnosti Yüce Auto ŠKODA, přebírám i jménem našeho partnera zde v Turecku, předsedy představenstva Doğuş Holding pana Ferita Şahenka, všech bývalých i nových manažerů naší společnosti a všech našich zaměstnanců. Po udělení medaile za zásluhy o diplomacii ministerstvem zahraničních věcí ČR, která mi byl udělena v loňském roce, je pro mě velkou ctí, že mi takové ocenění udělila i světová značka ŠKODA, která se již 68 let zabývá pouze automobilovým průmyslem, a kterou s identitou Yüce Auto v Turecku reprezentujeme již 33 let. Znovu vyjadřuji své přesvědčení, že náš přátelský vztah se společností ŠKODA Auto založený na vzájemném respektu se bude i nadále rozšiřovat, a rád bych tlumočil své uznání celé rodině ŠKODA."
 
K významnému ocenění panu Ahmetu Yücemu osobně poblahopřál i generální konzul v Istanbulu, pan Jiří Čistecký. Vyjádřil zároveň i poděkování za úspěšnou propagaci a velmi významné šíření dobrého jména a kvality českých produktů.
 
 
Vozy Škoda jsou v Turecku velmi populární a zejména pak modely Superb a Kodiaq. Aktuálně  se Škoda pohybuje na 9. příčce nejprodávanější značky v zemi.  Poptávka po českých vozech je i nadále vysoká, ale nelze ji plně uspokojit vzhledem k nedostatku komponentů při jejich výrobě.
Yüce Auto však pokračuje v rozšiřování prodejních míst v Turecku, kterých má 48, a také autorizovaných servisů, kterých je nyní 54.
Příběh a úspěchy pana Ahmeta Yüceho jsou inspirující a jsme přesvědčeni o dalším rozšiřování nejenom obchodní spolupráce mezi našimi zeměmi.
 
 
René Daněk, ekonomický diplomat, Generální konzulát ČR v Istanbulu 

Ocenění Škoda Auto

Ocenění Škoda Auto

 

Ocenění

Ocenění