česky  english  türkçe 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Nepřehlédnutelný „Český stánek“ na EURASIA RAIL 2017 v Istanbulu

Mezinárodní veletrh železniční dopravy a infrastruktury EURASIA RAIL 2017, který se konal ve dnech 2.-4.3.2017 v Istanbulu, byl i v letošním roce silně zastoupen představiteli českého železničního průmyslu.

V rámci společné expozice organizované pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu ČR  se představilo 14 českých společností  - Alta a.s., AŽD Praha s.r.o., ČKD Blansko-OS, a.s., GHH-Bonatrans, Lokel s.r.o.,  Pars nova s.r.o. , Škoda Electric a.s., Škoda Transportation a.s., Škoda Vagonka a.s., TOS Kuřim – OS,, a.s., IniControls, a.s. VÚKV a.s., Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o. a ACRI. Mimo oficiální stánek do Istanbulu přicestovalo dalších 5 českých vystavovatelů – CZ LOKO, Alfa Union, Legios, AMIT a DAKO CZ.

Velký podíl na organizaci silné účasti z ČR měla Asociace českého železničního průmyslu (ACRI). „Členové ACRI se veletrhu EURASIA RAIL účastní již od roku 2012. Veletrh nabízí skvělou možnost prezentovat se dynamickému tureckému trhu,“ potvrdila Marie Vopálenská, generální ředitelka ACRI.

EURASIA RAIL je jedním z největších veletrhů zaměřující se na železniční techniku a infrastrukturu.  Veletrh nabízí unikátní příležitost k rozvinutí obchodních kontaktů, která přináší konkrétní úspěchy na probíhajícím rozvoji a modernizaci turecké železniční dopravy.

Veletrh EURASIA RAIL se podle informací, které má Generální konzulát ČR v Istanbulu k dispozici, bude stěhovat z Istanbulu do Izmiru, tureckého obchodního centra a nejvýznamnějšího přístavu Egejského moře. Věříme, že si EURASIA RAIL  udrží i nadále svou pověst kvalitně obsazeného a hojně navštěvovaného veletrhu a přiláká zástupce českého železničního průmyslu taktéž do Izmiru.

Přejeme českým firmám mnoho úspěchu v navazování nových kontaktů a hodně štěstí při obchodních jednáních s tureckými partnery.

Pavel Buchta, obchodní rada Generálního konzulátu v Istanbulu

 

eurasiarail2

eurasiarail2