česky  english  bahasa indonesia 

rozšířené vyhledávání

O velvyslanectví

Velvyslanectví České republiky v Jakartě je jedním z pěti diplomatických zastoupení České republiky v dynamicky se rozvíjející jihovýchodní Asii.

Do působnosti velvyslanectví spadá vedle Indonésie také Brunej a Východní Timor. V multilaterálních vztazích zastupuje velvyslanec Českou republiku při organizaci Sdružení národů jihovýchodní Asie (ASEAN) se sekretariátem v Jakartě. Honorární konzuláty České republiky na Bali, v Makassaru a Surabayi poskytují informace o Česku a pomoc českým občanům v nouzi. Víza do České republiky vydává pouze velvyslanectví v Jakartě.

Evropskou unii v Indonésii, Bruneji a při ASEAN zastupuje Delegace EU v Jakartě, která úzce spolupracuje s velvyslanectvími členských států. Vlastní zastoupení má EU také na Východním Timoru.

Velvyslanectví v Jakartě

Velvyslanectví v Jakartě

Kontaktujte nás:

 

Adresa: Jl. Gereja Theresia 20, Menteng, Jakarta 10350
Telefon: +62 8119 245 663 nebo  +62 8119 245 664
   
E-mail: jakarta@embassy.mzv.cz
Webové stánky: www.mzv.cz/jakarta
   
Pracovní doba:

Po - Pá, 8:30 - 17:00

pro podání žádostí o dlouhodobá víza a pobyty (Po 9:00-12:00)

pro matriční úkony (po předchozí domluvě)

   
Pohotovostní telefon: +62 811 1941 251
  (pro případy nouze mimo pracovní dobu)
   
Působnost úřadu: Indonéská republika
   
  Sultanát Brunej
  Východotimorská demokratická republika
  ASEAN

 

Velvyslanectví je uzavřeno během českých státních svátků.

 

Jak se k nám dostanete:

Nejsnáze se na velvyslanectví dostanete taxíkem; městská hromadná doprava je vzdálená evropským standardům a cizinci ji využívají jen výjimečně. Jalan Gereja Theresia (ulice U Kostela svaté Terezie) je jednosměrná a areál velvyslanectví se nachází téměr na jejím konci blízko benzínové pumpy.

Zpracování a ochrana osobních údajů na MZV ČR

Ministerstvo zahraničních věcí ČR při plnění svých úkolů zpracovává a chrání osobní údaje v souladu s jeho povinnostmi vyplývajícími z platných právních předpisů týkajících se zpracování a ochrany osobních údajů. více ►