česky  english  bahasa indonesia 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Žádosti o krátkodobé vízum

Žádosti o krátkodobá (schengenská) víza  lze podávat pouze prostřednictvím externího zprostředkovatele VFS Global v Jakartě a ve specifických případech (rodinní příslušníci občanů EU, humanitární případy hodné zřetele) pak také na Velvyslanectví České republiky v Jakartě.

Od 24. ledna 2022 zadalo Velvyslanectví České republiky v Jakartě služby administrativního zpracování žádostí o krátkodobá (schengenská) víza externímu zprostředkovateli VFS Global v Jakartě.

K registraci pro podání žádosti o krátkodobé (schengenské) vízum navštivte webovou stránku VFS Global zřízenou speciálně pro tyto účely.

Pokud se chcete blíže informovat o záležitostech podání vízové žádosti na vízovém centru v Jakartě, kontaktujte přímo outsourcingovou společnost VFS Global prostřednictvím telefonní linky  021-30418706 nebo e-mailu info.czechid@vfshelpline.com.

Za účelem sjednání termínu podání vízových žádostí pro skupiny se prosím obracejte na outsourcingovou společnost VFS Global prostřednictvím e-mailové adresy info.czechid@vfshelpline.com.

Vízové žádosti nelze podávat na honorárních konzulátech spadajících pod náš úřad.