česky  english  bahasa indonesia 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: RK
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Setkání velvyslance ČR s předsedou Jababeka Group a představiteli President University

Velvyslanec Ivan Hotěk se dne 28. července 2017 setkal se zakladatelem a předsedou developerské společnosti Jababeka Group, panem S. D. Darmono.
 

Společnost Jababeka Group vznikla v roce 1989 a stala se první registrovanou developerskou společností se zaměřením na výstavbu a rozvoj infrastruktury nově vznikajících měst v Indonésii. Vlajkovým projektem společnosti je budování města Jababeka, které se nachází 30 km na východ od hlavního města Jakarty a jeho populace v současné době čítá více jak 1 milion obyvatel.

Během setkání pana velvyslance s předsedou společnosti Jababeka Group byly obecně diskutovány možnosti zapojení českého podnikatelského sektoru a podílu českých investic na dalším rozvoji města Jababeka. Setkání se zúčastnil také prorektor President University, pan Handa S. Abidin, a předseda nadačního fondu univerzity, pan Budi Susilo Soepandji. Čtyři fakulty President University jsou centrem akademického vzdělávání ve městě Jababeka. Setkání se tak rovněž dotklo možností získání stipendií pro české studenty ke studiu na President University a výměnných programů univerzitních pedagogů.     

Velvyslanec ČR s předsedou Jababeka Group

Velvyslanec ČR s předsedou Jababeka Group