česky  english  bahasa indonesia 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

8. ročník Veletrhu evropského vysokoškolského vzdělání

Ve dnech 2. až 8.11.2016 proběhne ve třech indonéských městech (Yogyakarta, Jakarta, Surabaya) v pořadí již 8. ročník Veletrhu evropského vysokoškolského vzdělání (European Higher Education Fair – EHEF), který ve spolupráci s diplomatickými zastoupeními členských zemí Evropské unie pořádá Delegace EU v Jakartě.
 

V průběhu sedmi uplynulých let se z EHEF stal jeden z největších veletrhů vysokých škol, jenž na vysoké úrovni představuje indonéským studentům a akademické obci možnosti a potenciál studijních příležitostí v zemích Evropské unie.

EHEF2016

EHEF2016

České vysoké školy, které o účast na EHEF 2016 projeví zájem (Informace Delegace EU (PDF, 517 KB), se mohou registrovat na stránkách organizátorů akce, a to do 29. srpna 2016.

Stejně jako v předchozích letech, nabízí Velvyslanectví České republiky v Jakartě institucím, které mají zájem o prezentaci svých studijních příležitostí, ale veletrhu se nemohou zúčastnit přímo, možnost zaslání svých propagačních materiálů na adresu velvyslanectví. Tyto materiály pak budou návštěvníkům k dispozici na samostatném stánku české ambasády.