Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky      english     

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Antigua a Barbuda zatoka
Antigua a Barbuda Antigua a Barbuda
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Doklady

 

Pro vstup a pobyt na území cizího státu musejí občané ČR splňovat podmínky stanovené jeho zákony. Ke sdělování aktuálních podmínek vstupu a pobytu na území cizího státu je příslušný zastupitelský úřad daného státu. Následující informace jsou určeny k základní orientaci. Ministerstvo zahraničních věcí ČR proto doporučuje českým občanům, aby si před cestou ověřili u zastupitelského úřadu navštěvovaného státu, zda se podmínky pro vstup a pobyt nezměnily


Ministerstvo zahraničních věcí ČR doporučuje českým turistům, aby si před cestou ověřili u zastupitelského úřadu navštěvovaného státu, zda se nezměnily podmínky pro vstup a pobyt na území Antiguy a Barbudy.

K podávání informací o aktuální vízové povinnosti a podmínkách vstupu jsou příslušné orgány státu Antigua a Barbuda (High Commision for Antigua and Barbuda, 2nd floor, 45 Crawford Place, London W1H 4LP; tel.: 020 7258 0070, www.antigua-barbuda.com). Jako další zdroj informací může posloužit webový portál Generálního konzulátu Antiguy a Barbudy v New Yorku - www.abconsulateny.org.
Čeští občané nepotřebují ke vstupu do země víza za turistickým nebo obchodním účelem, pokud jejich pobyt nepřesáhne 6 měsíců. Při vstupu je nutno prokázat se pasem platným nejméně 6 měsíců, platnou zpáteční letenkou nebo lodním lístkem, dokladem o ubytování a finančních prostředcích pokrývajících náklady na pobyt v zemi.

 

 


převzato z databáze Informace pro turistické cesty konzulárního odboru MZV
.