Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky   english  

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Přípravný kurz k výběrovému řízení EPSO 7.-8.9. 2015

 

Odbor vzdělávání a Diplomatické akademie MZV ČR připravuje ve spolupráci s Národním kontaktním místem MZV a francouzskou École Nationale d'Administration (ENA) přípravný kurz pro úspěšné absolventy 1. fáze konkurzu EPSO do institucí EU.

Plánovaný kurz bude  zaměřen na druhou a třetí (závěrečnou) fázi konkurzu – na tzv. e-tray exercise plánovaný na druhou polovinu září a na testy v tzv. assessment centre, jež proběhnou po polovině listopadu 2015.

Kurz zahájí příprava na e-tray exercise, která proběhne dne 7.9.2015 od 9.00 do 12.30. Příprava na assessment centre proběhne téhož dne od 13.45 do 18.00 a bude pokračovat dne 8.9.2015 od 9.30 do 17.00.

Místo konání: Diplomatická akademie MZV, Rytířská 31, Praha 1

Registrace na kurz probíhá do 31.8.2015. Přihlásit se můžete na emailové adrese odboru vzdělávání a Diplomatické akademie MZV ČR (da@mzv.cz). V emailu uveďte své jméno, příjmení, kontaktní emailovou adresu a telefonní číslo a specifikujte pozici, na niž jste se hlásili. Máte-li v úmyslu zúčastnit se jen jedné z částí kurzu (zaměřené na e-tray exercise nebo na assessment centre), informujte o tom v téže emailové zprávě.

O způsobu výběru účastníků kurzu budeme informovat. Přednost budou mít uchazeči, kteří obdrželi zvací dopis EPSO na e-tray exercise během září 2015.

.