Ministerstvo zahraničních věcí ČR

česky   english  

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Personální odbor (PERS)

 

Mgr. Iveta Chmielová Dalajková LL.M.

Vzdělání

Ústav práva a právní vědy, o.p.s. - ukončen profesionální vzdělávácí program Master of Laws (LL.M.) (1. 2. 2018)

Technická univerzita v Liberci, pedagogická fakulta, titul Mgr. (rok ukončení 1999)

Gymnázium Litoměřická 726, Praha 9 (rok ukončení 1995)


Přehled zaměstnání

1. 5. 2015–nyní                       Ministerstvo zahraničních věcí ČR,

                                                   zástupkyně státního tajemníka

1. 11. 2016–nyní                     Ministerstvo zahraničních věcí ČR, ředitelka PERS

2014–2015                              neplacené volno z důvodu doprovodu manžela do zahraničí ZÚ Budapešť

22. 8. 2013–30. 9. 2014       Ministerstvo zahraničních věcí ČR, pověřena řízením Personálního odboru

29. 7. 2013–21. 8. 2013        Ministerstvo zahraničních věcí ČR, zástupkyně ředitele personálního odboru

19. 7. 2013–28. 7. 2013        Ministerstvo zahraničních věcí ČR, tajemnice v sekci ministra

1. 1. 2013–18. 7. 2013           Ministerstvo spravedlnosti ČR, ředitelka odboru kontroly a evropských programů

4. 11. 2011–31. 12. 2012       Ministerstvo životního prostředí ČR, vedoucí samostaného oddělení kabinetu 1. náměstka ministra sekce ekonomik a politiky životního prostředí a mezinárodních vztahů

23. 6. 2010–3. 11. 2011        Ministerstvo zemědělství ČR, vedoucí kanceláře – ředitelka kabinetu 1. náměstka úseku správního

15. 2. 2010–22. 6. 2010       Ministerstvo obrany ČR, referent v kanceláři náměstka ministra

2008–2010                            neplacené volno z důvodu doprovodu manžela do zahraničí ZÚ Canberra

10. 1. 2007–30. 6. 2008      Ministerstvo zemědělství ČR, zástupkyně ředitelky kabinetu ministra a vedoucí oddělení vládní a parlamentní agendy

30. 9. 2006–9. 1. 2007        Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, zástupkyně ředitelky kabinetu ministra a vedoucí oddělení protokolu zahraničních vztahů

1. 8. 2006–29. 9. 2006        Ministerstvo zahraničních věcí ČR, referent v odboru internetové prezentace

1.10. 2005 – 31. 7. 2006      Ministerstvo zahraničních věcí ČR, referent v odboru tiskového mluvčího

19. 11. 2004–28. 9. 2005     Ministerstvo zahraničních věcí ČR, konzulka na GK Sankt Petěrsburk

16. 8. 2004–18. 11. 2004     Ministerstvo zahraničních věcí ČR, referent v odboru kulturních a krajanských vztahů

29. 5. 2003–15. 8. 2004       mateřská a rodičovská dovolená

24. 1. 2000–3. 9. 2000        Ministerstvo zahraničních věcí ČR, referent v Tiskovém odboru

2000–2003                            neplacené volno z důvodu doprovodu manžela do zahraničí ZÚ Lagos, Abuja

1. 10. 1999–23. 1. 2000        Ministerstvo zahraničních věcí ČR, sekretářka u vrchního ředitele sekce Ameriky, Asie a Afriky

16. 6. 1999–30. 9. 1999        Ministerstvo zahraničních věcí ČR, sekretářka ve Finančním odboru–zařazení v odboru vnitřní administrativy

 

.