Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky      english     

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Diplomatický poštovní servis

 

Poštovní servis MZV je správcem služeb MZV pro veřejnost jako je e-podatelna a jeho datové schránky. Specializuje se dále na přepravní služby pro vnitřní potřeby Ministerstva zahraničních věcí, kterému poskytuje na míru šitá řešení. Disponuje odbornými zkušenostmi v expresní letecké i pozemní přepravě zásilek na mezinárodní i vnitrostátní úrovni.

Poštovní servis se specializuje na přepravní služby pro vnitřní potřeby Ministerstva zahraničních věcí, kterému poskytuje na míru šitá řešení. Disponuje odbornými zkušenostmi v expresní letecké i pozemní přepravě zásilek na mezinárodní i vnitrostátní úrovni.

Diplomatické zásilky doručuje českým diplomatickým misím ve více než 100 zemích světa. Ministerstvu zahraničních věcí poskytuje rychlou a spolehlivou službu při distribuci dokumentů mezi ministerstvy, orgány veřejné moci a cizími diplomatickými misemi akreditovanými pro ČR. K pokrytí takto rozsáhlých potřeb diplomatické služby využívá i externí poštovní společnosti. Nezajišťuje zasílání zásilek pro externí zájemce mimo MZV.

Nově zajišťuje i komunikaci MZV prostřednictvím datových schránek a e-podatelny MZV.

.