Ministerstvo zahraničních věcí ČR

česky   english  

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Vyjíždí Vaše rodina do zahraničí na dlouhodobý pobyt? Potřebujete, aby někdo dohlédl na Váš dům či byt, ale nechcete obtěžovat své okolí žádostmi o pomoc a být mu zavázáni?

 

Uveřejňujeme zde nabídku společnosti Ookolníci s.r.o.

Nebo „jen“ nestíháte plnit všechny povinnosti a ještě si najít čas pro sebe?

Řešením může být Ookol.cz

Ookol nabízí zázemí ověřených a pojištěných pomocníků („úkolníků“), kteří rádi vypomohou, když Vy jste daleko nebo prostě nestíháte.  Úkolníci s radostí:

  • Dohlédnou na Váš dům či byt během Vašeho dlouhodobého pobytu mimo domov a postarají se dle Vašich instrukcí – např. zkontrolují, zda nedošlo k havárii vody, zalijí květiny, vyvětrají, vyberou schránku atp.
  • Počkají u Vás doma na řemeslníka
  • Ohlídají Vašeho domácího mazlíčka během Vaší dovolené nebo služební[FJ1]  cesty
  • Zavezou Vaše auto do servisu nebo oběhnou jiné pochůzky dle Vašeho zadání

Úkolníci jsou např. studenti, kteří potřebují získat pracovní zkušenost. Matky, které se rozhodly věnovat svým dětem, rodině a zároveň chtějí zachovat kontakt s okolním světem a málokterý zaměstnavatel jim umožní dostatečně flexibilní pracovní podmínky. Důchodci, kteří se stále chtějí aktivně zapojovat do chodu společnosti a kterým doplňkový příjem zvýší kvalitu života.       To dává Ookolu důležitý společenský rozměr.

Úkolníka seženete jednoduše přímo na webu (link), kde se můžete zaregistrovat a zadávat jednorázové či opakované úkoly.

Sami si stanovíte, jakou cenu jste připraveni zaplatit a pak čekáte, až Vaši nabídku některý z nich přijme. Orientační ceník je na webu k dispozici.

V případě delší spolupráce (např. během Vašeho dlouhodobého výjezdu do zahraničí) nabízí Ookol výhodné měsíční paušální sazby.

Není problém, pokud potřebujete účetní doklad -  ten Vám bude vystaven automaticky a stáhnout si ho můžete kdykoliv sami.

Platba je bezhotovostní přes platební bránu Go-Pay, nabitým kreditem, či bankovním převodem.

V případě zájmu se s Ookolem můžete spojit prostřednictvím webu www.ookol.cz, emailu info@ookol.cz nebo telelefonicky na číslech +420 601 147 593-4

 

 

.