Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky      english     

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Konference OECD „Enterprise and competitiveness policies for Eastern Europe and the South Caucasus“

Kdy: 15.06.2011 - 17.06.2011 , Kde: Praha, Černínský palác

Ve dnech 15. – 17. června 2011 se v Černínském paláci uskuteční ministerská konference „Enterprise and competitiveness policies for Eastern Europe and the South Caucasus“, kterou pořádá OECD ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR.

Konference se zaměří na otázky zvýšení konkurenceschopnosti a investiční atraktivity zemí oblasti Východní Evropy a Jižního Kavkazu (Arménie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Gruzie, Moldavsko, Ukrajina). Během konference bude představen EESC (Eastern Europe and the South Caucasus) Outlook, který přinese doporučení zemím regionu, jak dosáhnout těchto cílů.

V pátek 17. června proběhne ministerský kulatý stůl, kterého se zúčastní první místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí ČR Karel Schwarzenberg, eurokomisař pro rozšiření EU a politiku sousedství Štefan Füle, vysocí představitelé OECD a ministři hospodářství zemí regionu Východní Evropy a Jižního Kavkazu. Před ministerským kulatým stolem bude slavnostně zahájena výstava k 50. výročí OECD.

Účast novinářů: 17. června 2011 - dopolední blok (zahájení výstavy k 50. výročí OECD a ministerský kulatý stůl – projev prvního místopředsedy a ministra zahraničních věcí ČR Karla Schwarzenberga)

Příchod: v průběhu dopoledního bloku (viz Program)

V případě zájmu prosím potvrďte účast na email: kristina_miskovska@mzv.cz

Tisková zpráva OECD

přílohy

Program Konference OECD 680 kB pdf (Acrobat dokument) 14.6.2011

.