Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky      english     

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Informace o konání Hospodářského a obchodního fóra Čína - státy střední a východní Evropy

Kdy: 25.06.2011 , Kde: Budapešť, Maďarsko

Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí si tímto dovoluje informovat podnikatelskou veřejnost, že dne 25.6.2011 se v odpoledních hodinách při příležitosti návštěvy čínské delegace vedené předsedou vlády ČLR Wen Jiabao v Budapešti uskuteční Hospodářské a obchodní fórum Čína - státy střední a východní Evropy.

Předpokládá se, že na vládní úrovni se setkání s čínskými představiteli zúčastní některý z hospodářských ministrů případně náměstků ministra.

Pro zájemce na firemní úrovni jsou v příloze č. 1 uvedeny profily zúčastněných čínských firem. V příloze č. 2 je seznam čínských účastníků mise pořádané Čínskou radou pro podporu mezinárodního obchodu (CCPIT). Přílohu č. 3 představuje rámcový program a zvací dopis, v němž je uvedena kontaktní e-mailová adresa maďarského organizátora china-cee-forum@issues.hu pro registraci účasti. Zaslání registrace se doporučuje v kopii zaslat na e-mailovou adresu ekonomického rady velvyslanectví ČR v Budapešti tamas_csemy@mzv.cz .

Toto oznámení je současně uvedeno i na webových stránkách Hospodářské komory ČR a Svazu průmyslu a dopravy ČR. Ministerstvo průmyslu a obchodu žádá, aby informace o registraci k firemní účasti na uvedeném fóru byla zaslána i na e-mailovou adresu durove@mpo.cz.

Sekce zahraničního obchodu Ministerstva průmyslu a obchodu sděluje, že pro účastníky fóra bude před konáním této akce uspořádána koordinační schůzka, jejíž termín a místo konání bude přihlášeným účastníkům oznámen.

.