Ministerstvo zahraničních věcí ČR

česky   english  

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Černínský palác na podzim
Foto: Markéta Trnková (©MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Čeští ekonomičtí diplomaté se sejdou v Praze

Kdy: 20.06.2016 - 24.06.2016 , Kde: Černínský palác

Ve dnech 20. - 24. června 2016 se v Černínském paláci bude konat pravidelná výroční Konference ekonomických radů MZV ČR a ředitelů zahraničních kanceláří agentury CzechTrade, kteří působí na zastupitelských úřadech České republiky v zahraničí.

Představitelé české ekonomické diplomacie budou diskutovat o možnostech spolupráce mezi rezorty a institucemi v oblasti podpory ekonomické diplomacie. Hovořit budou také o nových obchodních příležitostech. V rámci konference bude představena aktualizovaná Mapa globálních oborových příležitostí, tentokrát obohacená o prvek zahraniční rozvojové spolupráce. Účastníci konference budou také diskutovat o tom, jaké výsledky přineslo zavedení novinek v české ekonomické diplomacii – konkrétně systém hodnocení zastupitelských úřadů, standardizace služeb Klientského centra pro export a posilování Jednotné zahraniční sítě i ekonomického zpravodajství. Tématem diskuse bude rovněž pohled českých podnikatelů na proexportní aktivity Ministerstva zahraničních věcí.

Ve dnech 22. a 23. června 2016 se v hotelu Grandior (Na Poříčí 42, Praha 1) uskuteční konzultace ekonomických radů a ředitelů zahraničních kanceláří agentury CzechTrade se zástupci české podnikatelské sféry.

Uzavření zahrad Černínského paláce
V souvislosti s konáním Konference ekonomických radů Ministerstvo zahraničních věcí ČR oznamuje, že ve dnech 20. a 21. června 2016 budou pro veřejnost uzavřeny zahrady Černínského paláce. Děkujeme za pochopení.

.