Ministerstvo zahraničních věcí ČR

česky   english  

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Černínský palác ze severu
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Náměstkové Dürr a Tlapa povedou seminář k Fondům vnější spolupráce EU

Kdy: 10.04.2017 09:30 , Kde: Černínský palác

Náměstek pro řízení sekce evropské Jakub Dürr a náměstek pro řízení sekce mimoevropských zemí, ekonomické a rozvojové spolupráce Martin Tlapa 10. dubna 2017 v budově Černínského paláce povedou seminář k Fondům vnější spolupráce EU a finančním nástrojům zahraniční rozvojové spolupráce. Seminář má za cíl zprostředkovat informace o příležitostech českým dodavatelům.

Již šestý seminář o fondech vnější spolupráce EU a finančních nástrojích zahraniční rozvojové spolupráce se koná 10. dubna 2017 od 9:30 v budově Černínského paláce.
Seminář se zaměří na praktické rady pro české dodavatele. Na akci vystoupí vedle náměstka pro řízení sekce evropské Jakuba Dürra a náměstka pro řízení sekce mimoevropských zemí, ekonomické a rozvojové spolupráce Martina Tlapy, dalších zástupců MZV a Stálého zastoupení ČR při EU také experti Evropské komise a Delegace Evropské unie a České rozvojové agentury. Během semináře budou mít účastníci příležitost k diskuzi s přednášejícími a v závěru semináře i k individuálním konzultacím s panelisty.
Pracovním jazykem bude čeština. Účast na semináři není zpoplatněna.
V příloze najdete program a pozvánku na seminář. Registrovat se lze e-mailem na adrese eupo@mzv.cz do 31. března 2017.

přílohy

Seminář Fondy EU - program 458 kB pdf (Acrobat dokument) 21.3.2017

Pozvánka - seminář Fondy EU 66 kB pdf (Acrobat dokument) 21.3.2017

.