Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky      english     

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

NM Durr na konzultacích v Estonsku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Konzultace náměstka Dürra v Estonsku

 

Náměstek ministra zahraničních věcí Jakub Dürr vedl 25. května 2017 v Tallinnu politické konzultace na půdě MZV Estonska a v rámci Estonského centra pro Východní partnerství. Navštívil také Centrum excelence NATO pro kybernetickou obranu (CCD COE).

S náměstkem ministra zahraničí pro záležitosti EU Matti Maasikasem a vrchní ředitelkou pro Evropské záležitosti Aino Lepik von Wirénovou jednal náměstek Dürr o prioritách nadcházejícího předsednictví Estonska v Radě EU, vzájemné bilaterální spolupráci, vystoupení Spojeného království z EU, regionální spolupráci a rozšíření EU.

V Estonském centru pro Východní partnerství se setkal se zmocněncem ministra pro Východní partnerství a ředitelem centra Jaanem Reinholdem a diskutoval s ním o budoucích možnostech rozšíření EU a perspektivách Východního partnerství.

V rámci návštěvy Estonska téhož dne zavítal do Centra excelence NATO pro kybernetickou obranu, kde nedávno obsadil první místo český tým Národního centra kybernetické bezpečnosti na největším kyberbezpečnostním cvičení na světě – Locked Shields 2017.

Konzultace náměstka Dürra v Estonsku

Konzultace náměstka Dürra v Estonsku

.