Ministerstvo zahraničních věcí ČR

česky   english  

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Černínský palác na podzim
Foto: Markéta Trnková (©MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Čeští ekonomičtí diplomaté se sejdou ke každoroční poradě

Kdy: 25.06.2018 - 29.06.2018 , Kde: Praha, Černínský palác

Pravidelná výroční konference ekonomických radů MZV ČR působících na zastupitelských úřadech v zahraničí a ředitelů zahraničních kanceláří agentury Czech Trade se uskuteční ve dnech 25. – 29. června 2018 v Černínském paláci.

Konferenci ekonomických radů zahájí státní tajemník MZV Miloslav Stašek a jako hlavní host vystoupí předseda vlády Andrej Babiš. Během prvního dne budou na konferenci hovořit i ministr průmyslu a obchodu Tomáš Hüner a náměstci ministra zemědělství, ministryně pro místní rozvoj a ministryně obrany. Další dny konference budou věnovány především výsledkům hodnocení zastupitelských úřadů, standardizaci služeb Klientského centra pro export, projektům ekonomické diplomacie a ekonomickému zpravodajství.

Ve dnech 27. a 28. června 2018 se v PVA EXPO Praha Letňany (Beranových 667, Praha 9) uskuteční konzultace ekonomických radů a ředitelů zahraničních kanceláří agentury CzechTrade se zástupci české podnikatelské sféry.

 

Informace pro média: 

Zahájení konference ekonomických radů: 

Černínský palác, pondělí 25. června 2018 od 8:30 do 9:00 hod. 

Příchod médií na vrátnici Černínského paláce do 8:15 hod.  

Termín pro nahlášení a akreditaci (ve formátu jméno, redakce, pozice, telefon) do pátku 22. června 2018 do 12:00 hod na hana_klucarova@mzv.cz 

Vhodný oděv podmínkou.

.