Ministerstvo zahraničních věcí ČR

česky   english  

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

26. Ekonomické a environmentální fórum OBSE
Foto: © Antonín Nádvorník (MZV/MFA)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

MZV hostí Ekonomické a environmentální fórum OBSE

Kdy: 05.09.2018 14:30 - 07.09.2018 13:00 , Kde: Praha

Ve dnech 5. – 7. září 2018 se v Černínském paláci koná 26. Ekonomické a environmentální fórum Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE). Za italského předsednictví OBSE se fórum zaměřuje na hospodářský pokrok a bezpečnost v oblasti OBSE prostřednictvím inovací, rozvoje lidského kapitálu a dobrého veřejného a korporátního řízení.

V úvodu fóra vystoupí společně s politickým náměstkem ministerstva zahraničí Tomášem Petříčkem rovněž koordinátor ekonomických a environmentálních aktivit OBSE Vuk Žugić. Hlavní projevy přednesou náměstek ministra zahraničních věcí a mezinárodní spolupráce Itálie Guglielmo Picchi a Roberto Viola, generální ředitel Evropské komise pro komunikační sítě a technologie.

Fóra se v průběhu třídenního zasedání zúčastní zástupci vlád, akademické sféry, nevládních a mezinárodních organizací a soukromého sektoru.

Závěrečné projevy přednesou generální tajemník OBSE Thomas Greminger a velvyslanec Vincio Mati, koordinátor končícího italského předsednictví OBSE.
 

Pro média bude přístupné slavnostní zahájení a závěr konference

Zahájení: 5. září 2018 od 14:30 do 16:30 hod

Závěr: 7. září 2018 od 11.30 do 13.00 hod

Akreditace (ve formátu jméno, redakce, pozice, telefon) pro média na zahájení konference na:  iveta.dzurikova@osce.org nebo press@osce.org

Vstup a registrace médií u slavnostního vchodu do Černínského paláce.


Více informací pro média na: https://www.osce.org/chairmanship/392165

 

.