Ministerstvo zahraničních věcí ČR

         česky   english        

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Státní tajemník Miloslav Stašek zahájil přednášku Personalistika v MZV
Foto: © MZV/MFA
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Státní tajemník MZV ČR Miloslav Stašek zahájil přednášku „Personalistika v MZV“

 

Dne 7. 6. 2018 státní tajemník ministerstva Miloslav Stašek uvedl přednášku personální ředitelky Ivety Chmielové Dalajkové ve věcech řízení personálních zdrojů a novelizovaných karierních řádů pro zaměstnance ministerstva.

V souvislosti s nabytím účinnosti zákona č. 150/2017 Sb. o zahraniční službě ministerstvo aktualizovalo vnitřní předpisy týkající se kariérních postupů, udělování diplomatických hodností, nových parametrů výběrových řízení a dalších procesů v personální oblasti.

Personální ředitelka Iveta Chmielová Dalajková se ve své prezentaci, vedle výše uvedených témat, také věnovala přípravě zaměstnanců na výběrová řízení, která realizuje MZV, a zejména pak na výběrová řízení do mezinárodních organizací. Cílem bylo diplomatickým zaměstnancům prezentovat základní pravidla a doporučení, aby se zvýšila pravděpodobnost uspět ve výběrových řízeních institucí EU, zejména Evropské služby pro vnější činnost (ESVA).

Státní tajemník ministerstva Miloslav Stašek uvedl přednášku personální ředitelky Ivety Chmielové Dalajkové "Personalistika v MZV"

Státní tajemník ministerstva Miloslav Stašek uvedl přednášku personální ředitelky Ivety Chmielové Dalajkové "Personalistika v MZV"

.