Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky      english     

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Budova Černínského paláce ze zahrady
Foto: © Markéta Trnková (MZV/MFA)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Školení k výběrovým řízením do institucí EU

Kdy: 02.09.2019 - 09.09.2019 , Kde: Praha, Brusel

Diplomatická akademie Ministerstva zahraničních věcí ČR pořádá  2 školení zaměřené na první kolo výběrových řízení do institucí EU.  Semináře povede odborník na vstupní testy do unijních institucí z německé společnosti Euphorum.

První akce proběhne v Praze dne 2. 9. 2019 v sídle MZV – Černínském paláci, Loretánské náměstí 5, Praha 1. Druhá se uskuteční v Bruselu dne 9. 9. 2019 v prostorách Stálého zastoupení ČR při EU. Toto školení bude probíhat již během testovacího období na AD 5 (4. 9. 2019 - 8. 10. 2019), proto je třeba si zvolit pozdější datum testu v Bruselu. Školení se zaměří na testy slovního, číselného a abstraktního uvažování a test chování v pracovních situacích (testy CBT). Seminář v angličtině je cílen na vysokoškolské studenty, ale i na širší veřejnost. Vstup je bezplatný.

Ministerstvo zahraničních věcí ČR, Odbor vzdělávání a Diplomatické akademie, pořádá ve spolupráci se zahraničními lektory zdarma školení k jednotlivým kolům výběrového řízení do institucí EU. O dalších školeních budeme vždy s předstihem informovat na stránkách Diplomatické akademie.

Prosíme ty, kteří již prošli školením (v Praze, regionech či v Bruselu v první polovině roku), aby se na školení nehlásili, jelikož bude organizováno ve stejném formátu.

Na jednotlivé akce se můžete registrovat pod následujícími odkazy do 19. 8. 2019:

Praha - https://praha.eurocentra.cz/ecms/praha/akce/5858/skoleni-cbt-ke-konkurzu-epso-ad5/

Brusel - https://praha.eurocentra.cz/ecms/praha/akce/5868/skoleni-cbt-ke-konkurzu-epso-ad5-Brusel/

Další užitečné informace: https://epso.europa.eu/mooc/

Případné dotazy zasílejte na vyberkaeu@mzv.cz.

.