Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky      english     

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Státní tajemník Miloslav Stašek
Foto: ©MZV
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Státní tajemník Miloslav Stašek a náměstek ministra Tomáš Kryl jednali s generálním sekretářem Arménie Vahagnem Melikianem

 

Státní tajemník Ministerstva zahraničních věcí České republiky Miloslav Stašek a náměstek ministra Tomáš Kryl jednali dne 13. května 2019 s generálním sekretářem Ministerstva zahraničních věcí Arménie Vahagnem Melikianem v rámci jeho pracovní návštěvy v ČR.
 

Mezi tématy jednání státního tajemníka Staška se svým partnerem akcentovala výměna zkušeností z řízení vnitřního chodu ministerstev, a to především v oblasti lidských zdrojů, systému vysílání, řízení ve věcech státní služby a přípravy a dalšího vzdělávání diplomatů.

Náměstek Ministerstva zahraničních věcí České republiky pro řízení sekce ekonomicko-provozní Tomáš Kryl se s V. Melikianem rovněž setkal, přičemž byly posouzeny otázky týkající se řízení ekonomických a provozních záležitostí ministerstev.

Vzájemné vztahy mezi Českou republikou a Arménií jsou velmi těsné. Arménie je zařazena mezi prioritní země programu transformační spolupráce Ministerstva zahraničí.

.