Ministerstvo zahraničních věcí ČR

   česky      english     

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Státní tajemník Stašek poděkoval partnerům příměstského tábora v prostorách Černínského paláce
Foto: ©MZV
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Státní tajemník Stašek poděkoval partnerům příměstského tábora MZV

 

Kancelář státního tajemníka uspořádala v létě 2. ročník příměstského tábora pro děti ve věku 6 – 11 let. Tábor pro 40 dětí proběhl ve dvou týdenních turnusech v červenci a srpnu. Pro děti byl připraven bohatý program, a to za laskavého přispění našich partnerů a spolupracovníků. Státní tajemník Miloslav Stašek poděkoval 17. září 2019 všem zástupcům v prostorách Černínského paláce za jejich ochotu a čas, který dětem věnovali. Tábor se těší velké oblibě nejen u dětí a pomáhá našim zaměstnancům sladit rodinný a pracovní život.

Partnerům příměstského tábora státní tajemník osobně poděkoval za jejich ochotu a spolupráci. V rámci setkání byla pro účastníky připravena prohlídka reprezentačních prostor včetně Masarykova bytu. Celý koncept příměstského tábora by nebyl realizovatelný bez nadšení a energie zaměstnanců, kteří se organizaci věnovali.

Především však patří poděkování zástupcům a zaměstnancům ZOO Praha, Národního muzea, Povodí Vltavy a Hasičskému útvaru ochrany Pražského hradu, kteří děti vřele přijali ve svých prostorách a umožnili jim nevšední a zajímavé zážitky.

Na Ministerstvu zahraničí celoročně úspěšně funguje dětská skupina Zamiňáček I. a II. s celkovou kapacitou 30 dětí. Ta je určeno pro děti od 2 do 6 let. Myšlenka organizace příměstského tábora vznikla na podporu rodičů, kteří už mají doma starší děti.

Jmenovitě děkujeme EMCO, ŠKODA AUTO, ZOO PRAHA, HASIČSKÝ ÚTVAR OCHRANY PRAŽSKÉHO HRADU, POVODÍ VLTAVY, MATTONI, OZP POJIŠŤOVNA, NÁRODNÍ MUZEUM, FATRA NAPAJEDLA a ČEZ a všem pracovníkům MZV, kteří se na organizaci tábora podíleli.

.